|
---|
|
19:30 | Fin. |
Etoile Carouge
1 - 2
Yverdon-Sport FC
| (1 - 1) | |
|
20:00 | Fin. |
Chenois
3 - 0
Stade Nyonnais
| (0 - 0) | |
|
14:30 | Fin. |
Basel II
3 - 0
Lausanne
| (0 - 0) | |
14:30 | TPR |
YF Juv Zurich
3 - 3
Baden
| (0 - 0) | |
16:00 | TPR |
FC Zurich II
0 - 2
FC Winterthur
| (0 - 0) | |
16:30 | TPR |
La Chaux-de-Fonds
1 - 1
Baulmes
| | |
17:00 | Fin. |
Schotz
0 - 2
FC Schaffhausen
| (0 - 0) | |
17:00 | Fin. |
Chur 97
3 - 2
FC Wohlen
| (1 - 1) | |
17:30 | Fin. |
FC Chiasso
5 - 1
St. Gallen II
| (2 - 1) | |
|
14:00 | TPR |
St. Margrethen
1 - 3
Bellinzona
| (0 - 0) | |
14:30 | Fin. |
Durrenast
0 - 3
Naters
| (0 - 0) | |
14:30 | TPR |
Munsingen
1 - 1
Meyrin
| (0 - 0) | |
14:30 | TPR |
Solothurn
0 - 0
Echallens
| (0 - 0) | |
15:00 | Fin. |
Martigny
0 - 1
Sion
| (0 - 0) | |
15:00 | Fin. |
Breitenbach
0 - 5
Young Boys II
| (0 - 0) | |
15:00 | Fin. |
Muttenz
0 - 1
Concordia
| (0 - 0) | |
15:00 | Fin. |
Cham
1 - 3
SC Kriens
| (0 - 0) | |
|
18:30 | Fin. |
Altstetten
0 - 4
FC Lugano
| (0 - 0) | |
19:00 | Fin. |
Aarau II
1 - 2
Grasshoppers II
| (0 - 0) | |
|
13:30 | Fin. |
Young Boys II
0 - 2
SR Delémont
| (0 - 0) | |
16:00 | Fin. |
FC Zurich II
0 - 2
Lucerna
| (0 - 0) | |
17:30 | Fin. |
Bellinzona
1 - 6
Grasshoppers
| (0 - 0) | |
17:30 | Fin. |
Basel II
0 - 2
Neuchâtel
| (0 - 0) | |
|
14:00 | Fin. |
Naters
3 - 1
Munsingen
| (0 - 0) | |
14:30 | Fin. |
Solothurn
1 - 2
Young Boys
| (0 - 0) | |
14:30 | Fin. |
FC Schaffhausen
2 - 1
Zürich
| (0 - 0) | |
14:30 | Fin. |
Baden
2 - 0
FC Aarau
| (0 - 0) | |
14:30 | Fin. |
Chur 97
0 - 2
St.Gallen
| (0 - 0) | |
14:30 | Fin. |
Concordia
0 - 4
Servette
| (0 - 0) | |
15:00 | Fin. |
FC Chiasso
1 - 3
FC Lugano
| (1 - 1) | |
15:00 | Fin. |
Chenois
0 - 1
Thun
| (0 - 0) | |
15:00 | TPen |
Buochs
0 - 0
FC Wil 1900
| (0 - 0) | |
16:00 | Fin. |
Grasshoppers II
2 - 3
SC Kriens
| (0 - 0) | |
|
19:30 | Fin. |
La Chaux-de-Fonds
1 - 0
Sion
| (0 - 0) | |
|
16:00 | Fin. |
Yverdon-Sport FC
0 - 3
Basilea
| (0 - 2) | |
|
14:00 | Fin. |
Naters
0 - 4
St.Gallen
| (0 - 1) | |
14:30 | Fin. |
Baden
0 - 2
Lucerna
| (0 - 0) | |
14:30 | TPR |
SC Kriens
1 - 2
FC Wil 1900
| (1 - 0) | |
14:30 | Fin. |
La Chaux-de-Fonds
0 - 2
Neuchâtel
| (0 - 1) | |
14:30 | Fin. |
FC Lugano
0 - 2
Grasshoppers
| (0 - 1) | |
14:30 | TPR |
FC Schaffhausen
3 - 1
Thun
| (0 - 0) | |
14:30 | Fin. |
Young Boys
1 - 0
SR Delémont
| (1 - 0) | |
|
19:30 | Fin. |
Basilea
2 - 0
Servette
| (1 - 0) | |
|
19:00 | Fin. |
FC Wil 1900
0 - 2
Neuchâtel
| (0 - 1) | |
19:30 | Fin. |
Lucerna
1 - 2
Grasshoppers
| (0 - 1) | |
19:30 | TPR |
Young Boys
3 - 4
Basilea
| (2 - 2) | |
|
15:00 | Fin. |
FC Schaffhausen
1 - 0
St.Gallen
| (0 - 0) | |
|
20:15 | Fin. |
Basilea
3 - 0
FC Schaffhausen
| (1 - 0) | |
|
20:15 | Fin. |
Neuchâtel
2 - 2
Grasshoppers
| (0 - 1) | |
|
15:00 | Fin. |
Basilea
6 - 0
Neuchâtel
| (3 - 0) | |