|
---|
|
20:30 | Fin. |
Scunthorpe
2 - 3
Blackpool
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Shrewsbury Town
3 - 0
Morecambe FC
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Leyton Orient
3 - 2
Peterborough
| (3 - 2) | |
20:45 | Fin. |
Notts County
2 - 3
Wigan
| (0 - 3) | |
20:45 | TPR |
QPR
0 - 0
Bristol City
| (0 - 0) | |
20:45 | TPR |
Scarborough
1 - 2
Doncaster
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Lincoln City
4 - 3
York City
| (1 - 0) | |
20:45 | TPR |
Oldham Athletic
3 - 4
Carslile United
| (1 - 1) | |
20:45 | TPR |
Hereford United
3 - 4
Northampton Town
| (2 - 2) | |
20:45 | Fin. |
Southport FC
3 - 4
Leigh Genesis
| (1 - 1) | |
20:45 | Fin. |
Cambridge United
4 - 0
Rushden & Diamonds
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Stevenage Borough FC
2 - 1
Swansea
| (0 - 1) | |
20:45 | Fin. |
Woking
0 - 2
Luton Town
| (0 - 1) | |
20:45 | Fin. |
Port Vale
3 - 1
Hull
| (2 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Torquay United
0 - 4
Wycombe Wanderers
| (0 - 3) | |
20:45 | Fin. |
Swindon Town
6 - 1
Southend United
| (3 - 1) | |
20:45 | Fin. |
Cheltenham Town
4 - 1
Colchester United
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Chester
1 - 2
Plymouth Argyle
| (1 - 1) | |
20:45 | Fin. |
Dagenham & Redbrid.
1 - 3
Kidderminster Harr.
| (0 - 2) | |
20:45 | Fin. |
Wrexham FC
2 - 1
Huddersfield
| (0 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Rochdale AFC
0 - 1
Bury FC
| (0 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Exeter City
1 - 0
Bristol Rovers
| (0 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Mansfield Town
0 - 4
Crewe Alexandra
| (0 - 2) | |
20:45 | Fin. |
Tranmere Rovers
5 - 0
Hatlepool United
| (2 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Stockport County
1 - 0
Darlington
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Oxford United
2 - 3
AFC Bournemouth
| (0 - 3) | |
20:45 | Fin. |
Chesterfield FC
2 - 0
FC Halifax
| (1 - 0) | |
|
20:45 | Fin. |
Boston United
4 - 2
Yeovil Town
| (0 - 0) | |
|
20:45 | Fin. |
AFC Bournemouth
1 - 0
Leyton Orient
| (0 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Plymouth Argyle
0 - 1
Brentford FC
| (0 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Crewe Alexandra
2 - 0
Blackpool
| (0 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Exeter City
0 - 3
Cardiff
| (0 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Stevenage Borough FC
3 - 4
Luton Town
| (2 - 1) | |
20:45 | Fin. |
Wigan
0 - 1
Doncaster
| (0 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Bury FC
1 - 0
Barnsley
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin Gdo |
Leigh Genesis
3 - 4
Wrexham FC
| (2 - 2) | |
20:45 | TPR |
Lincoln City
1 - 2
Shrewsbury Town
| (1 - 1) | |
20:45 | Fin Gdo |
Macclesfield Town
1 - 2
Tranmere Rovers
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin Gdo |
Cheltenham Town
1 - 2
Wycombe Wanderers
| (0 - 0) | |
20:45 | Fin Gdo |
Carslile United
1 - 0
Stockport County
| (0 - 0) | |
20:45 | TPen |
Port Vale
1 - 1
Chesterfield FC
| (1 - 1) | |
20:45 | Fin Gdo |
Kidderminster Harr.
3 - 2
Swindon Town
| (0 - 1) | |
20:45 | Fin. |
Northampton Town
2 - 4
Cambridge United
| (2 - 2) | |
|
20:45 | Fin Gdo |
Boston United
1 - 2
Bristol City
| (1 - 1) | |
|
20:45 | Fin. |
Crewe Alexandra
8 - 0
Doncaster
| (3 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Bury FC
2 - 0
Tranmere Rovers
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Brentford FC
2 - 1
Kidderminster Harr.
| (2 - 0) | |
20:45 | Fin. |
Carslile United
2 - 0
Wrexham FC
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin Gdo |
Luton Town
1 - 2
Cambridge United
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin Gdo |
Shrewsbury Town
2 - 1
Port Vale
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin Gdo |
AFC Bournemouth
2 - 1
Cardiff
| (0 - 0) | |
|
20:45 | Fin. |
Bristol City
3 - 0
Wycombe Wanderers
| (1 - 0) | |
|
20:45 | Fin. |
AFC Bournemouth
1 - 3
Bristol City
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin Gdo |
Brentford FC
1 - 2
Cambridge United
| (1 - 0) | |
20:45 | Fin Gdo |
Carslile United
3 - 2
Bury FC
| (1 - 0) | |
|
20:45 | Fin. |
Shrewsbury Town
4 - 2
Crewe Alexandra
| (1 - 0) | |
|
20:45 | Fin. |
Bristol City
4 - 2
Cambridge United
| (1 - 1) | |
|
20:45 | Fin. |
Cambridge United
0 - 3
Bristol City
| (0 - 2) | |
20:45 | Fin. |
Carslile United
1 - 0
Shrewsbury Town
| (1 - 0) | |
|
21:00 | Fin. |
Shrewsbury Town
0 - 0
Carslile United
| (0 - 0) | |
|
14:30 | Fin. |
Bristol City
2 - 0
Carslile United
| (0 - 0) | |