|
---|
|
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
0 - 3
Ruthin Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
2 - 1
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
4 - 1
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
4 - 2
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
1 - 2
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
1 - 1
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
3 - 1
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
1 - 1
Llandudno FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
0 - 4
Llangefni Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
1 - 0
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
4 - 0
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
1 - 2
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
6 - 1
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
1 - 2
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
3 - 0
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
0 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
3 - 1
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
5 - 1
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
0 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
3 - 0
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
1 - 0
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
1 - 1
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
2 - 0
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
1 - 3
Flint Town United
| | |
|
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
2 - 4
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
6 - 2
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
3 - 0
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
1 - 0
Ruthin Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
2 - 1
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
1 - 4
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
2 - 0
Guilsfield FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Buckley Town
0 - 0
Holyhead Hotspur
| | |
|
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
0 - 0
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
4 - 1
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
2 - 3
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
4 - 4
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
3 - 0
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
2 - 3
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
4 - 1
Gresford Athletic
| | |
|
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
4 - 2
Llanfairpwll
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
0 - 2
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
3 - 0
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
1 - 1
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
1 - 2
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
2 - 1
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
4 - 1
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
1 - 2
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
2 - 3
Llangollen Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
5 - 1
Mold Alexandra
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
3 - 1
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
1 - 3
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
5 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
2 - 7
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
1 - 4
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
3 - 1
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
1 - 1
Llanfairpwll
| | |
|
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
1 - 4
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
0 - 1
Denbigh Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
1 - 0
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
0 - 1
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
0 - 1
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
2 - 1
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
2 - 2
Llanfairpwll
| | |
|
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
4 - 1
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
0 - 2
Mold Alexandra
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
2 - 1
Buckley Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
1 - 3
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
0 - 1
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
2 - 0
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
5 - 1
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
5 - 0
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
4 - 3
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
6 - 1
Berriew
| | |
|
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
2 - 1
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
2 - 1
Guilsfield FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
1 - 1
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
4 - 0
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
2 - 2
Denbigh Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
0 - 1
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
0 - 4
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
2 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
0 - 3
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
3 - 1
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
2 - 3
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
3 - 3
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
1 - 4
Llangefni Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
0 - 8
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
1 - 4
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
3 - 0
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
5 - 1
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
1 - 2
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
2 - 0
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
2 - 0
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
2 - 2
Caernarfon
| | |
|
15:30 | Fin. |
Lex XI
2 - 2
Penrhyncoch FC
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
2 - 3
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
0 - 2
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
1 - 2
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
2 - 1
Caernarfon
| | |
|
15:30 | Fin. |
Buckley Town
1 - 0
Flint Town United
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
2 - 1
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
6 - 1
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
1 - 3
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
2 - 3
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
0 - 0
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
2 - 4
Penrhyncoch FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
4 - 0
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
3 - 0
Berriew
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
1 - 2
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
3 - 3
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
1 - 2
Penrhyncoch FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
1 - 1
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
2 - 2
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
2 - 0
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
2 - 1
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
2 - 0
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
2 - 1
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
4 - 4
Bethesda Athletic
| | |
|
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
0 - 4
Flint Town United
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
2 - 3
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
1 - 3
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
2 - 0
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
0 - 2
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
2 - 5
Penrhyncoch FC
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
1 - 4
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
2 - 1
Lex XI
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
1 - 2
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
1 - 1
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
1 - 1
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
3 - 1
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
3 - 0
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
5 - 0
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
2 - 0
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
1 - 3
Buckley Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Caernarfon
0 - 1
Buckley Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
1 - 0
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
1 - 2
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
1 - 0
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
1 - 1
Berriew
| | |
|
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
2 - 3
Guilsfield FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
2 - 5
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
2 - 0
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
4 - 0
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
0 - 2
Flint Town United
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
1 - 1
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
2 - 1
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
3 - 1
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
0 - 3
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
1 - 1
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
0 - 0
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
4 - 1
Llangollen Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
0 - 1
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
5 - 0
Bethesda Athletic
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
1 - 2
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
1 - 2
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
3 - 0
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
5 - 1
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
0 - 2
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
2 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
|
15:00 | Fin. |
Llanfairpwll
0 - 3
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
2 - 6
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
0 - 4
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
1 - 1
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
0 - 3
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
2 - 2
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
1 - 0
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
1 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
3 - 0
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
5 - 1
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
0 - 1
Lex XI
| | |
|
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
2 - 0
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
1 - 1
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
1 - 1
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
0 - 0
Llandudno FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
1 - 1
Buckley Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Lex XI
0 - 3
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
3 - 2
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
1 - 0
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
1 - 2
Denbigh Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Buckley Town
1 - 2
Llangefni Town
| | |
|
12:00 | Fin. |
Llangollen Town
6 - 4
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
0 - 1
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
0 - 6
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
2 - 2
Ruthin Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
4 - 0
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
0 - 3
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
1 - 1
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
0 - 1
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
0 - 2
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
3 - 4
Mold Alexandra
| | |
|
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
0 - 2
Buckley Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
4 - 3
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
0 - 0
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
1 - 0
Lex XI
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
4 - 1
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
1 - 2
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
2 - 1
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
1 - 2
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
3 - 1
Mold Alexandra
| | |
|
15:30 | Fin. |
Caernarfon
0 - 3
Holyhead Hotspur
| | |
|
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
1 - 4
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
0 - 2
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
1 - 2
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
1 - 2
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
2 - 5
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
1 - 1
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
2 - 4
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
1 - 3
Llangefni Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
3 - 3
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Buckley Town
6 - 0
Gresford Athletic
| | |
|
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
0 - 4
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
1 - 2
Flint Town United
| | |
|
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
2 - 0
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
0 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
2 - 0
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
1 - 5
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
2 - 0
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
5 - 1
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
5 - 2
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
5 - 1
Llangefni Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
1 - 2
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
0 - 0
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
2 - 2
Berriew
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
0 - 2
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
4 - 0
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
4 - 0
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
2 - 2
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
2 - 3
Guilsfield FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
1 - 4
Bethesda Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
0 - 2
Penrhyncoch FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Buckley Town
5 - 1
Mold Alexandra
| | |
|
15:30 | Fin. |
Berriew
2 - 1
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
2 - 0
Llanfairpwll
| | |
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
1 - 1
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
3 - 3
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
8 - 0
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
4 - 5
Llandudno FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Buckley Town
3 - 0
Ruthin Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
4 - 0
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
1 - 2
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
1 - 4
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
1 - 0
Denbigh Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
1 - 2
Holyhead Hotspur
| | |
15:30 | Fin. |
Mold Alexandra
1 - 6
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
4 - 1
Denbigh Town
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
1 - 2
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
1 - 1
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Berriew
1 - 1
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
6 - 1
Lex XI
| | |
15:30 | Fin. |
Flint Town United
0 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Lex XI
3 - 3
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
0 - 3
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
3 - 1
Llanfairpwll
| | |
|
15:30 | Fin. |
Gresford Athletic
0 - 0
Berriew
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llandudno FC
1 - 2
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Llangollen Town
1 - 4
Flint Town United
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
4 - 2
Mold Alexandra
| | |
15:30 | Fin. |
Llangefni Town
2 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
15:30 | Fin. |
Denbigh Town
0 - 0
Buckley Town
| | |
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
1 - 1
Caernarfon
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
2 - 4
Ruthin Town
| | |
|
15:30 | Fin. |
Ruthin Town
5 - 0
Gresford Athletic
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
2 - 2
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Guilsfield FC
0 - 0
Penrhyncoch FC
| | |
|
15:30 | Fin. |
Llanfairpwll
0 - 1
Guilsfield FC
| | |
15:30 | Fin. |
Holyhead Hotspur
2 - 1
Llangollen Town
| | |
15:30 | Fin. |
Penrhyncoch FC
4 - 0
Ruthin Town
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
5 - 1
Llandudno FC
| | |
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
0 - 3
Llangefni Town
| | |
15:30 | Fin. |
Lex XI
0 - 3
Gresford Athletic
| | |
|
15:30 | Fin. |
Bethesda Athletic
5 - 1
Penrhyncoch FC
| | |
15:30 | Fin. |
Caernarfon
4 - 0
Llangollen Town
| | |