|
---|
|
14:30 | Fin. |
RCK
0 - 1
Don Bosco
| | |
|
16:30 | Fin. |
Dauphins Noirs
0 - 1
J.S. Bazano
| | |
|
14:00 | Fin. |
RCK
0 - 1
J.S. Bazano
| | |
|
16:30 | Fin. |
FC Saint Eloi Lupopo
2 - 0
FC Lubumbashi sport
| | |
|
16:00 | Fin. |
Dauphins Noirs
1 - 2
AS V. Club
| | |
|
15:30 | Fin. |
Simba
0 - 2
DC Motema Pembe
| | |
|
16:30 | Fin. |
RCK
1 - 1
US Tshinkunku
| | |
16:30 | Fin. |
FC Lubumbashi sport
0 - 0
SM Sanga Balende
| | |
|
16:30 | Fin. |
Dauphins Noirs
0 - 0
Renaissance
| | |
|
14:30 | Fin. |
Don Bosco
2 - 1
FC Lubumbashi sport
| | |
16:30 | Fin. |
TP Mazembe
4 - 0
SM Sanga Balende
| | |
|
15:30 | Fin. |
Renaissance
1 - 2
Simba
| | |
|
16:30 | Cancel |
Don Bosco
-
TP Mazembe
| | |
|
16:30 | Canc. |
AS V. Club
3 - 0
Maniema Union
| | |
|
15:30 | Fin. |
Dauphins Noirs
1 - 0
US Tshinkunku
| | |
|
16:30 | Fin. |
Renaissance
2 - 2
Maniema Union
| | |
|
16:30 | Fin. |
Dauphins Noirs
2 - 1
FC Lubumbashi sport
| | |
|
16:30 | Fin. |
Simba
0 - 2
FC Saint Eloi Lupopo
| | |
|
16:30 | Fin. |
Don Bosco
1 - 1
J.S. Bazano
| | |
16:30 | Fin. |
Dauphins Noirs
2 - 1
US Tshinkunku
| | |
|
15:30 | Fin. |
FC Saint Eloi Lupopo
2 - 0
J.S. Bazano
| | |
|
15:30 | Fin. |
J.S. Bazano
1 - 2
FC Lubumbashi sport
| | |
15:30 | Fin. |
Don Bosco
0 - 3
TP Mazembe
| | |
16:30 | Fin. |
DC Motema Pembe
0 - 1
AS V. Club
| | |
|
15:00 | Fin. |
TP Mazembe
2 - 0
Simba
| | |
|
15:00 | Fin. |
Dauphins Noirs
1 - 3
AS V. Club
| | |
|
15:00 | Fin. |
J.S. Bazano
1 - 1
TP Mazembe
| | |
15:00 | Fin. |
RCK
1 - 3
Maniema Union
| | |
|
15:00 | Fin. |
DC Motema Pembe
1 - 0
Dauphins Noirs
| | |
|
15:00 | Fin. |
US Tshinkunku
0 - 2
Renaissance
| | |
|
14:30 | Fin. |
FC Lubumbashi sport
0 - 3
TP Mazembe
| | |
15:30 | Fin. |
RCK
0 - 1
FC Saint Eloi Lupopo
| | |
|
14:00 | Fin. |
SM Sanga Balende
3 - 1
Renaissance
| | |
|
14:30 | Fin. |
Simba
0 - 0
Maniema Union
| | |
|
13:00 | Fin. |
RCK
0 - 3
DC Motema Pembe
| | |
|
14:30 | Fin. |
SM Sanga Balende
0 - 0
US Tshinkunku
| | |
|
15:30 | Fin. |
Renaissance
1 - 1
FC Saint Eloi Lupopo
| | |
|
13:00 | Fin. |
RCK
0 - 0
Dauphins Noirs
| | |
14:30 | Fin. |
US Tshinkunku
1 - 1
Maniema Union
| | |
|
15:30 | Canc. |
SM Sanga Balende
0 - 3
Maniema Union
| | |
|
14:30 | Fin. |
US Tshinkunku
1 - 5
AS V. Club
| | |
14:30 | Fin. |
TP Mazembe
2 - 0
Renaissance
| | |
|
14:30 | Fin. |
FC Lubumbashi sport
1 - 1
Renaissance
| | |
|
14:30 | Fin. |
FC Saint Eloi Lupopo
1 - 0
Don Bosco
| | |
|
09:00 | Fin. |
FC Lubumbashi sport
1 - 2
AS V. Club
| | |
|
14:30 | Cancel |
Simba
-
Don Bosco
| | |
14:30 | Fin. |
J.S. Bazano
1 - 2
AS V. Club
| | |
15:30 | Fin. |
DC Motema Pembe
2 - 1
Dauphins Noirs
| | |
|
15:30 | Fin. |
FC Saint Eloi Lupopo
1 - 2
TP Mazembe
| | |
|
15:00 | Fin. |
Renaissance
0 - 2
DC Motema Pembe
| | |
|
11:00 | Fin. |
RCK
1 - 2
Dauphins Noirs
| | |
13:00 | Fin. |
SM Sanga Balende
0 - 2
FC Saint Eloi Lupopo
| | |
13:00 | Fin. |
Dauphins Noirs
0 - 1
TP Mazembe
| | |
13:00 | Cancel |
FC Lubumbashi sport
-
Simba
| | |
|
15:00 | Fin. |
AS V. Club
5 - 0
Simba
| | |
15:30 | Fin. |
Maniema Union
3 - 0
FC Lubumbashi sport
| | |
|
14:00 | Fin. |
Dauphins Noirs
0 - 1
TP Mazembe
| | |
|
14:30 | Fin. |
Maniema Union
0 - 1
J.S. Bazano
| | |
15:30 | Cancel |
Simba
-
Don Bosco
| | |
|
13:00 | Canc. |
Dauphins Noirs
3 - 0
Renaissance
| | |
15:00 | Fin. |
Maniema Union
0 - 0
TP Mazembe
| | |
|
13:00 | Fin. |
Dauphins Noirs
1 - 0
J.S. Bazano
| | |
15:30 | Fin. |
SM Sanga Balende
1 - 1
Simba
| | |
|
14:30 | Fin. |
FC Saint Eloi Lupopo
2 - 0
Dauphins Noirs
| | |
|
14:30 | Fin. |
FC Lubumbashi sport
1 - 1
US Tshinkunku
| | |
|
14:30 | Fin. |
Don Bosco
1 - 1
Dauphins Noirs
| | |
14:30 | Fin. |
Simba
0 - 1
US Tshinkunku
| | |
|
15:30 | Fin. |
Simba
0 - 2
Don Bosco
| | |
|
14:30 | Fin. |
FC Lubumbashi sport
1 - 0
Simba
| | |
|
12:30 | Fin. |
Don Bosco
0 - 0
AS V. Club
| | |
14:30 | Fin. |
J.S. Bazano
2 - 3
US Tshinkunku
| | |
|
14:30 | Fin. |
TP Mazembe
1 - 1
AS V. Club
| | |
|
14:30 | Fin. |
FC Saint Eloi Lupopo
3 - 1
AS V. Club
| | |
15:30 | Cancel |
J.S. Bazano
-
FC Lubumbashi sport
| | |
|
14:30 | Fin. |
Maniema Union
2 - 0
Dauphins Noirs
| | |
|
14:30 | Fin. |
Simba
1 - 1
Dauphins Noirs
| | |
|
15:40 | Fin. |
SM Sanga Balende
1 - 0
RCK
| | |
|
15:00 | Fin. |
DC Motema Pembe
2 - 1
FC Lubumbashi sport
| | |
15:30 | Fin. |
US Tshinkunku
0 - 0
FC Saint Eloi Lupopo
| | |
|
15:30 | Fin. |
Renaissance
2 - 0
RCK
| | |
|
15:00 | Fin. |
DC Motema Pembe
1 - 1
Don Bosco
| | |
|
13:00 | Fin. |
AS V. Club
1 - 0
RCK
| | |
14:30 | Fin. |
US Tshinkunku
0 - 4
TP Mazembe
| | |
|
08:00 | Fin. |
Dauphins Noirs
1 - 0
FC Lubumbashi sport
| | |
|
14:30 | Fin. |
FC Saint Eloi Lupopo
1 - 0
Dauphins Noirs
| | |
|
13:00 | Fin. |
Simba
0 - 1
Dauphins Noirs
| | |
14:30 | Fin. |
US Tshinkunku
0 - 1
Don Bosco
| | |
|
09:00 | Fin. |
Don Bosco
4 - 0
Dauphins Noirs
| | |
|
15:30 | Canc. |
FC Lubumbashi sport
3 - 0
RCK
| | |
16:30 | Fin. |
DC Motema Pembe
3 - 1
SM Sanga Balende
| | |
|
16:30 | Fin. |
AS V. Club
2 - 1
SM Sanga Balende
| | |
|
13:30 | Fin. |
Renaissance
1 - 2
Don Bosco
| | |
16:30 | Fin. |
DC Motema Pembe
0 - 1
J.S. Bazano
| | |
|
16:30 | Fin. |
Dauphins Noirs
1 - 0
SM Sanga Balende
| | |
|
15:30 | Fin. |
Simba
3 - 2
RCK
| | |
|
14:00 | Fin. |
J.S. Bazano
3 - 1
Renaissance
| | |
15:30 | Fin. |
US Tshinkunku
0 - 0
DC Motema Pembe
| | |
15:30 | Fin. |
Dauphins Noirs
1 - 1
SM Sanga Balende
| | |
|
15:30 | Fin. |
FC Saint Eloi Lupopo
1 - 0
DC Motema Pembe
| | |
|
15:15 | Fin. |
J.S. Bazano
0 - 0
SM Sanga Balende
| | |
15:30 | Fin. |
TP Mazembe
4 - 0
RCK
| | |
|
15:30 | Canc. |
Maniema Union
3 - 0
Dauphins Noirs
| | |
|
15:30 | Fin. |
Don Bosco
1 - 1
SM Sanga Balende
| | |
|
16:30 | Canc. |
DC Motema Pembe
0 - 3
TP Mazembe
| | |
|
16:00 | Fin. |
Maniema Union
1 - 1
FC Saint Eloi Lupopo
| | |
16:00 | Fin. |
AS V. Club
3 - 1
Renaissance
| | |
|
15:00 | Canc. |
Maniema Union
3 - 0
Don Bosco
| | |
|
15:00 | Canc. |
Maniema Union
3 - 0
DC Motema Pembe
| | |